Ümraniye / İSTANBUL
ARA

HAKKIMIZDA

05455045591

» Paslanmaz Baca firması olarak 2004 yılından bu yana Paslanmaz Baca, Çelik Baca İmalatı, Mekanik Tesisat, Boru İzolasyonu, İzolasyonlu Çelik Baca, İzolasyonsuz Çelik Baca, Çöp Şutu Sistemleri ve Baca Raporu gibi birçok hizmeti sunuyoruz. 

» İstanbul Ümraniye merkezli üretim merkezimiz bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin 81 ili ve komşu ülkelerimizden Gürcistan, Ermenistan, İran, Irak, Suriye, Bulgaristan, Yunanistan' Paslanmaz Çelik Baca, Baca Uygunluk Raporu ve Diğer hizmetlerimizi sunuyoruz. Yavru vatan Kıbrıs'ta özel ekiplerimizle hızlı hizmet sağlayabiliyoruz.

» Uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Rowenta, BAL Beykoz Anadolu Listesi, Amerikan Hastanesi, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi irili ufaklı birçok devlet kurumu, markalara, okullara, hastanelere, fabrikalara ve özel firmalara hizmet vermiştir.

» İrili ufaklı tüm projeler için çözümler sağlıyoruz. Türkiye'nin 81 ilinde özel oluşturduğumuz ekiplerimizle kurumsal hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

» Vizyonumuz:
» Sunduğumuz kaliteli hizmet gücüyle müşterilerimizin ilk tercihi olabilmek ve hizmet kapasitemizi her geçen gün yükselterek nitelikli ürün yelpazemizi genişletmek. Tüm ekibimiz ve müşterilerimizle beraber gelişmek.

» Misyonumuz:
» 2004 yılında Paslanmaz Baca firmamızı sadece uygulama üzerine kurduk. Geçen bu dönemde müşterilerimizden aldığımız taleplerle üretim merkezi oluşturduk, bayilikler verdik ve kurumsal yapı oluşturarak birçok bölgeye hizmet verebilen bir kurum haline geldik. Vizyonumuzu destekleyerek odaklandığımız en önemli konu hizmet kalitemizi daima yenileyerek, ürün yelpazemizle ürün kalitemizi arttırmak

» İletişim Bilgilerimiz:
» Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz konusunda uzman ekibimize BURADAN ulaşabilir ve BURADAN hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

» Firmamız Activent markasının fan bayisidir.
Paslanmaz Baca Activent Resmi BayisiGizlilik Politikası


Bölgelerimiz

SIK SORULAN SORULAR
Uygulama hizmeti veriyor musunuz?

Evet, HİZMETLERİMİZ sayfasından tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ürün satışı yapıyor musunuz?

Evet, ÜRÜNLERİMİZ sayfasından tüm ürün çeşiterimize ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz iller?

Türkiye geneli 81 ilde kurumsal ekiplerimizle hizmet veriyoruz.

Baca raporu verme yetkiniz var mı?

Evet, Paslanmaz Baca olarak Akredite firma özelliği ile baca raporu verebiliyoruz.

Nasıl başlayabiliriz?

İLETİŞİM sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Firma geçmişiniz kaç yıllık?

204 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Hakkımızda sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Üretim fabrikanız var mı?

Evet, Paslanmaz Baca olarak tüm ürünlerimizi kendi fabrikamızda üretmekteyiz.

REFERANSLARIMIZ