Ümraniye / İSTANBUL
ARA
Telefonla Ara

Boru İzolasyonu

05455045591


Boru İzolasyonu birçok alanda kullanılan ve çok amaçlı önemli bir uygulamadır. Baca boruların ve duman tahliye boruları için ısıya karşı koruma amaçlı boru izolasyonu yapılmaktadır. Boru İzolasyonu çalışması yoğun buharın neden olduğu rutubeti keser ve hava sirkülasyonu sağlar.

Boru İzolasyonu ile ısı kayıplarını azaltmakta birlikte ekipmanların randımanlı çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Boru izolasyonu çalışmasının en önemli etkisi ise ömürlerini erkenden tamamlamalarının önüne geçerek uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlar.

Boru İzolasyonu

Kullanım alanı sınırlı olan klasik ısı yalıtımı sistemleri, sanayide hizmet veren baca ve duman tahliye borularının yalıtılması çalışması yeterli çözüm sunmamaktadır. Bazı alanlarda ek kaynaklarla monte edilmeleri gerektiğinden maliyetli olmaktadır. Ayrıca boru üstelik uygulanmaları için nitelikli işçiye de ihtiyaç duymaktadırlar. Tüm bunların yanı sıra klasik ısıyalıtımı malzemeleri, 500°С üstü sıcaklığa karşı direnç gösteremediği için tam bir çözüm olmamaktadır.

Boru İzolasyonu

Tutuşmayan ve yanmayan yeni nesil ısı yalıtım sistemi olan boru izolasyonu uygulama kolaylığı nedeniyle maliyetlerin düşmesini sağlar ve sanayideki üretimin devam etmesine olanak sağlamaktadır. Boru izolasyonu ile yüksek dayanıklı ısı yalıtım sisteminin baca ve duman tahliye borularına uygulandıktan sonra 15 yıl kullanım ömrü vardır. Paslanmaz Baca firması olarak boru izolasyonu konusunda uzman ekibimiz ve üretim merkezimizle Türkiye'nin  81 iline özel kurumsal, garantili, sözleşmeli boru izolasyonu hizmeti vermekteyiz.

SIK SORULAN SORULAR
Uygulama hizmeti veriyor musunuz?

Evet, HİZMETLERİMİZ sayfasından tüm uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ürün satışı yapıyor musunuz?

Evet, ÜRÜNLERİMİZ sayfasından tüm ürün çeşiterimize ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz iller?

Türkiye geneli 81 ilde kurumsal ekiplerimizle hizmet veriyoruz.

Baca raporu verme yetkiniz var mı?

Evet, Paslanmaz Baca olarak Akredite firma özelliği ile baca raporu verebiliyoruz.

Nasıl başlayabiliriz?

İLETİŞİM sayfamızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Firma geçmişiniz kaç yıllık?

204 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Hakkımızda sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Üretim fabrikanız var mı?

Evet, Paslanmaz Baca olarak tüm ürünlerimizi kendi fabrikamızda üretmekteyiz.

REFERANSLARIMIZ